Návrat na titulní stranu

Správa služeb hlavního města Prahy

Nabídka práce

Pracovní náplň: Řidič odtahového vozidla

Požadujeme:

•  středoškolské vzdělání
•  řidičské oprávnění skupiny CE (praxe min. 2 roky)
•  profesní průkaz
•  digitální karta řidiče
•  znalost místopisu Prahy
•  časová flexibilita
•  odolnost vůči stresu, spolehlivost, samostatnost
•  trestní bezúhonnost

Další informace:

•  vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou
•  praxe s obsluhou odtahového vozidla vítána
•  region: hlavní město Praha
•  tříměsíční zkušební lhůta
•  pracovní poměr na dobu neurčitou
•  platové zařazení: třída 6, dle Nařízení vlády 341/2017 Sb., příloha č.1
•  stravenky, 25 dnů dovolené, indispoziční volno

 životopisy zasílejte na e-mail: cihulova@sshmp.cz

ÚDRŽBÁŘ – Mobilní prvky protipovodňové ochrany hlavního města Prahy

Zajišťování drobných oprav a údržby majetku, kontrola a údržba materiálu protipovodňové ochrany, aj..

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání (výuční list) – nejlépe strojní zaměření
  • řidičské oprávnění sk. B
  • znalost místopisu hl. m. Prahy
  • časová flexibilita a spolehlivost
  • oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku výhodou

  • region: hlavní město Praha
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 25 dnů řádné dovolené, indispoziční volno
  • stravenky

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: cihulova@sshmp.cz

Právník

Příspěvková organizace hl. m. Prahy zřízená za účelem zabezpečení materiálně technického zázemí pro činnost hl. m. Prahy hledá kolegu právníka do mladého kolektivu právního odboru. Organizace spolupracuje zejm. s jednotlivými orgány hl. m. Prahy, včetně Magistrátu hl. m. Prahy, a dále se složkami integrovaného záchranného systému.

Nabízíme:

Zajímavou práci se širokým právním rozsahem v širokém spektru činností organizace v mladém kolektivu

Možnost školení

Finanční ohodnocení dle odpovídající praxe a zkušeností, osobní příplatek, odměny v pravidelných termínech, stravenky

Nadstandardní rozsah volna (5 týdnů dovolené a indispoziční volno) a pružnou pracovní dobu

Služební telefon, notebook

Možnost rekreace v zařízení organizace a další benefity

Stabilitu příspěvkové organizace

Náplň práce:

Podávání návrhů a další úkony v civilním řízení včetně jednání před soudy

Příprava podání v exekučním a insolvenčním řízení

Sepisování smluv zejm. v oblasti obchodního práva

Příprava a vypracování právních stanovisek a analýz

Podílení se na agendě zadávání veřejných zakázek

Další související agenda, zejm. agenda související s nemovitostmi, agenda v oblasti pracovněprávní, úkoly v oblastech regulovaných předpisy veřejného práva, zejm. zákonem o hl. m. Praze a zákona o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, zákon o finanční kontrole a podílení se tvorbě interních předpisů organizace

Požadujeme:

Ukončené VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oboru Právo a právní věda

Znalost procesních předpisů

Praxe v oblasti obchodního a procesního práva, v oblasti správy majetku nebo oblasti práva veřejných zakázek výhodou

Uživatelskou znalost MS Office

Řidičský průkaz sk. B je výhodou

Trestní bezúhonnost

Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti, vynikající slovní a písemný projev

Životopisy zasílejte na adresu: cihulova@sshmp.cz

• pracovní smlouvu na dobu:  určitou
• platové ohodnocení dle Nařízení vlády 341/2017 Sb.,příloha č.1
• 25 dvů dovolené, indispoziční volno
• stravenky