Návrat na titulní stranu

Správa služeb hlavního města Prahy

Nabídka práce

Název pracovního místa:       Technik IT

Náplň práce:

  • plná správa IT prostředí celé společnosti (HW a SW)
  • správa Windows serverů a hostovaných služeb (IIS, ARR, Active Drirectory, Terminal Server, SQL, monitoring systémů, záloha/obnova, VMware)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka na úrovni čtení dokumentace
  • řidičský průkaz sk. B, praxe v řízení motorového vozidla
  • vhodné i pro absolventy

 Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • služební telefon
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • adaptační proces a zaškolení zkušeným kolegou

Název pracovního místa:        Právník

Příspěvková organizace hl. m. Prahy zřízená za účelem zabezpečení materiálně technického zázemí pro činnost hl. m. Prahy hledá kolegu právníka do mladého kolektivu právního odboru. Organizace spolupracuje zejm. s jednotlivými orgány hl. m. Prahy, včetně Magistrátu hl. m. Prahy, a dále se složkami integrovaného záchranného systému.

Nabízíme:

Zajímavou práci se širokým právním rozsahem v širokém spektru činností organizace v mladém kolektivu

Možnost školení

Finanční ohodnocení dle odpovídající praxe a zkušeností, osobní příplatek, odměny v pravidelných termínech, stravenky

Nadstandardní rozsah volna (5 týdnů dovolené a indispoziční volno) a pružnou pracovní dobu

Služební telefon, notebook

Možnost rekreace v zařízení organizace a další benefity

Stabilitu příspěvkové organizace

Podávání návrhů a další úkony v civilním řízení včetně jednání před soudy

Příprava podání v exekučním a insolvenčním řízení

Sepisování smluv zejm. v oblasti obchodního práva

Příprava a vypracování právních stanovisek a analýz

Podílení se na agendě zadávání veřejných zakázek

Další související agenda, zejm. agenda související s nemovitostmi, agenda v oblasti pracovněprávní, úkoly v oblastech regulovaných předpisy veřejného práva, zejm. zákonem o hl. m. Praze a zákona o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, zákon o finanční kontrole a podílení se tvorbě interních předpisů organizace

Požadujeme:

Ukončené VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oboru Právo a právní věda

Znalost procesních předpisů

Praxe v oblasti obchodního a procesního práva, v oblasti správy majetku nebo oblasti práva veřejných zakázek výhodou

Uživatelskou znalost MS Office

Řidičský průkaz sk. B je výhodou

Trestní bezúhonnost

Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti, vynikající slovní a písemný projev

životopisy zasílejte na adresu: cihulova@sshmp.cz